İran’dan bitüm ithalatı

 • İran’dan nasıl bitüm almayı biliyor musun?

 • Tebriz’den bitüm nasıl almayı biliyor musun?

 • Türkiye’ye bitüm ithal etmek ister misiniz?

 • İran’da bitüm satıcılarına nasıl güvenileceğini bilmiyor musunuz?

 • Nasıl İran‘dan Türkiye’ye Bitüm gönderim?

Tüm bu soruların cevabını bizde sorun

 • İran’dan nasıl bitüm almayı biliyor musun?

  İran’da bitüm üreticisi için birçok firma var. Dünyadaki bitümün yüzde 7’si İran’da üretiliyor. Dünyada bitüm üretim miktarı yılda 115 milyon tonun üzerindedir ve İran’da yaklaşık 6 milyon ton üretilmektedir. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca İran’da çalışan yaklaşık 280 özel bitüm şirketi vardı. Bu sayı 2019 yılında artmıştır. Ne yazık ki, bu firmaların çoğu kaliteli olmayan bitüm üretmektedir. İran’da bu şirketleri teşhis etmek çok zor.
  İran’daki tüm bitüm şirketleri CE lisansına sahip değil. Türkiye ve Avrupa için bitüm üretimi için bu lisansa sahip olmak çok önemlidir. Tahran ve İsfahan şehirlerinde bulunan şirketler bu lisansa sahip değiller. Ancak, ne yazık ki, Türk alıcıları, bu şehirlerdeki farkındalık eksikliği ve düşük fiyatlar nedeniyle, bu şehirlerin üreticilerine gidiyorlar. Bu yanlıştır. Türkiye için bitüm alabilecek en iyi şehir Tebriz’dir. Tebriz’den nasıl satın alacağınızı öğrenmek için bu makaleyi okuyun.

 • Tebriz’den bitüm nasıl almayı biliyor musun?

  Tebriz nerede? Tebriz, İran’ın güzel ve eski bir Türk şehirlerinden biri. Tüm Tabriz halkı Türkçe konuşur. Tebriz, İran’ın en büyük ekonomik merkezlerinden biridir.

 • Tebriz’den Türkiye sınırına 200 km

 • Tebriz’den Van şehrine 290 km

 • Tebriz’den Doğubeyazıt şehrine 320 km

Tebriz’den bitüm Satın alirseniz, nakliye maliyetiniz sizin için çok daha ucuz olacaktır. Eğer İran’dan bitüm satın almak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın
T.G.AZ Merkez ofisimiz Tebriz şehrinde bulunuyor. uzun yıllar boyunca Tebriz rafinerisi ve İran’daki eski bitüm üreticileri ile ticaret yapıyoruz. Tebriz’de herhangi bir satıcıdan herhangi bir bitüm almamalısınız. Ne yazık ki, Tebriz’de, daha fazla kar için müşterilere, karışık bitüm satan birçok kişi var. Şirketimiz, bitüm ihracatındaki birkaç yıllık deneyimden sonra, müşterilerimiz için hangi rafineriden %100 saf bitüm aldığımızı biliyoruz. Şirketimiz için birinci sınıf ürün ve uzun vadeli ortaklığından Müşterilerimiz ile ve Müşteri memnuniyeti daha önemlidir.

 • Nasıl İran‘dan Türkiye’ye Bitüm gönderim?

  Tebriz’den Türkiye’ye bitümün taşınması ve ayrıca İran’daki yabancı şirketler için gümrük işlemleri yapmak çok zor. Ayrıca, yabancı şirketler İran yasalarına aşina değillerdir ve onlar için problemler olabilir. Ayrıca İran’ın artık yabancı alıcıların İran’a para transferini zorlaştıran bankacılık sorunları var.
  >Tüm bu sorunlardan dolayı T.G.AZ Şirketi, İran’dan alımlarını yapabilen müşterilerine bir çözüm sunacak. Bu sorunlar hakkında endişelenmiyor sunuz, Biz sizin için bitümü Doğubayazıt şehrine Incoterms-CPT olarak göndereceğiz. Doğubayazıt Den Türkiye’nin her yerine kolayca taşıyabilirsiniz. Kendinden neden Doğubayazıt’de teslim ettiğimizi soruyorsunuz, size bu sorunun cevabını “şahsen görüşerek” anlatacağız. Burada bizimle çevrimiçi randevu ayarlayabilirsiniz.
  50/70 bitüm ihracat analizimizi burada görebilirsiniz veya indirin. Tebriz’den bitümı size “25 tonluk tanker de” veya “180 kg lık varil” veya “1 tonluk bir çanta” olarak gönderebiliriz.

Bize güvenin, böylece uzun yıllar birlikte çalışabiliriz.